לוגו-ברוך-פייגר

להרוויח אלפי שקלים נוספים בחודש

מהכישורים הטבעיים שלך!

השיטה להגדלת הכנסות מהמנוע הפנימי

ברוך פייגר | מומחה להגדלת הכנסות מהמנוע הפנימי

תהיה עצמך. תצליח!

(ע”פ חובות הלבבות שער הבטחון סוף פרק ג’)

אם אתה כאן, אתה כנראה בפרשת דרכים בחייך. נמאס לך לעסוק במשהו שאתה לא בדיוק אוהב, ולסגור את החודש בצמצום במצב הטוב או במינוס במצב הפחות טוב.

אני כאן כדי לעזור לך להחליט לאיזה כיוון אתה עומד לפנות בפרשת דרכים זו.

הדרך לפרנסה הטובה ביותר מתחילה בך

ביומיום אני פוגש אנשים שיודעים מה הם אוהבים לעשות אבל אינם מאמינים שיצליחו לעשות מזה פרנסה.

אני שומע משפטים כמו “אין כניסה לחרדים למקומות עבודה בישראל”, “מה הקשר ‘מה אני אוהב’, השאלה הנכונה היא מה יכניס לי כסף בסוף החודש”, “המשכורות כל כך נמוכות היום, אי אפשר באמת להרוויח יפה” וכדומה.

השיטה היא שלי לעזור לאנשים כמוך – אנשים בעלי מעוף וחזון, אנשים שמעוניינים בעבודה בעלת משמעות, מבוססת שליחות. וגם כמובן לסגור את החודש בריווח ואפילו לחתן ילדים בכבוד. הקורס אותו אני מנחה במרכז הלמידה של ‘מסילה’ מבוסס על ארבעה שלבים שלוקחים אותך מהצומת בה אתה נמצא כיום אל חוף המבטחים.

צפו בראיון עם הגרפולוג גלעד שמע

מתנה בשבילך

הסודות להגדלת הכנסות בדרך שמתאימה לכישורים שלך

המדריך שיעזור לך לגלות את כל הסודות האמיתיים כדי שתוכל להתחיל את החיים הכלכליים מבוססי השליחות שלך בעצמך. חופשי להחליט, חופשי לבצע!

שלח לי את המדריך בחינם

אל הרב ברוך פייגר שלום וברכה!

קודם כל אני מוכרח להגיד לך שהסדנא הזאת לא תצא לי מהעצמות לעולם (אני מקווה…) הידע העצום, המעוף והחשיבה קדימה, צורת ההגשה, ההתמקדות במטרה יחד עם הגמישות הנדרשת ועוד הרבה הרבה… אני בטוח שיש בכך הרבה מעבר לנדרש,יישר כח!

י. קעוסק ב-CBT

קראו על סדנת הדגל שלנו – מציאת פרנסה לפי הכשרון

קראו על הסדנא

שלב ב – מוצרים מתקדמים להמשך הדרך

לובי עסקים

בחרת להקים עסק משלך? כאן תקבל את הכלים להקמת התשתית העסקית שבך.

פרטים נוספים

לובי נכסים

הכנסה פאסיבית

אחרי שכבר צברת הון משלך, בא תתן לו ללכת לעבוד בשבילך

פרטים נוספים

לובי קסמים

מעוניין לעשות הרבה כסף בלי כל מאמץ? כנס עכשיו למתחם ה”מזון מהיר” של הלובי

פרטים נוספים

שלב ג – הקהילה

מאסטרמיינד

חברו כמה מוחות ביחד, שלבו את התבונה האינסופית שלהם לקידום העסק שלך

פרטים נוספים

נטוורקינג

בואו לבקר בקבוצת הנטוורקינג שלנו בלובי כנסים בימי שני בוקר

פרטים נוספים

שאלות נפוצות

ש. הרי מזונותיו של אדם קצובים… אז מה מקום יש להגדלת הכנסות?ת. נכון מאוד. אבל היות והגעת בעצמך למסקנה שחובת ההשתדלות שלך לפרנסה דורשת ממך לעשות פעולות מסויימות, אני מציע לך ללמוד איך לעשות את הפעולות הנכונות. ובע”ה להגיע למה שקצבו לך, לא יותר (סמיילי)

ש. כסף זה לא ערך! ולמה אני צריך 50,000 ₪ ?ת. אני קורה לכסף “הטפל החשוב”, כי באמת מה שחשוב זה אני והתורה עבודה וגמילות חסדים שאני יכול לעשות, אבל בשביל שתוכל לתת את עצמיך ברוגע ושלווה, עליך להיות מסודר כלכלית, וכשיש כסף בחשבון אפשר לעשות את כל זה בהצלחה מרובה, ולכן כסף זה דבר חשוב מאוד-(הטפל החשוב…) כדי שתוכל לתת את עצמיך מעצמיך. אז כמה כסף בחשבון הבנק יעזור לך לתת את המיטב שבך??? זה לא חייב להיות 50,000 ₪ אבל אם זה כן 50,000 אשמח לעבוד איתך על זה

לשאלות נוספות לחץ כאן

קצת עלי

שמי ברוך פייגר,בן 36 ואב ל6, התהליך שעברתי בחיים עזר לי לעבור ממצב שאין לי פרנסה, אני רץ במרוץ החיים המטורף ולא חי את מה שאני מאמין שנכון עבורי למצב בו אני מתפרנס בכבוד ממה שאני אוהב לעשות, זה לא היה קל, זה לקח לי זמן, לימודים וכסף אבל זה היה שווה את זה

לסיפור המלא

ברוך עשה לנו סדר בחדרים הפנימיים מה שבכלל לא העלינו על דעתינו, והביא אותנו ליכולת קבלת החלטה עצמית ברורה וכתובה על מפת הדרכים שלנו,

הבננו שאנחנו הנכס היקר מכל, בפחות מחודש הבננו את העניין וסוף סוף היינו מסוגלים למכור את הדירה בבטחון, וקנינו דירה ועל הדרך בזכותו חסכנו 140,000 ₪.

הכי חשוב שהתחלנו לחיות עם החלום שלנו, ולייצר הכנסה מהיכולות שלנו… ולכן 140,000 זה רק בונוס ולא העיקר… היום אני כבר לא “רוצה” להיות מטפלת אלא להיות אני!!! מוכרת כלי כסף והדרכת כלות…

משפחת א’

לפני כשנה וחצי הגעתי למספר פגישות עם ברוך לגבי העלאה במשכורת אותה מאוד רציתי. ברוך הדריך אותי במהלך המשא-ומתן מול ההנהלה, ובס”ד קיבלתי את כל התנאים אותם ביקשתי. שלא תבינו לא נכון. המו”מ היה ארוך ומפרך, אבל בסוף ניצחתי, בעזרתו של הקב”ה כמובן, ושליחו הטוב – ברוך.

לפני כחודשיים, לאחר סגירת העסק בו עבדתי, עמדתי בפני שוקת שבורה. לקחתי על עצמי לפני מספר חודשים משכנתא גבוהה ביותר שאילולא משכורת קבועה איני יכול לעמוד בשום צורה.

כמובן שמיד הלכתי ל…ברוך פייגר. לא אלאה אתכם בפרטי הדברים, אך לאחר פחות משבוע (!), לאחר מספר פגישות הנעה ומוטיבציה, עמדתי במו”מ מול חברה שרצתה מאוד להעסיק אותי. כמובן גם במו”מ נעזרתי רבות בניסיונו הרב ועצותיו הנבונות של ברוך. יצאתי מהמו”מ עם משכורת גבוהה בהרבה ממה שציפיתי!

לכו על זה, ברוך הוא האיש הנכון!!

מכבד ומעריך

ישראל קלייןכתיבה שיווקית

למה לובי ?

ש. למה אתה קורא לעסק שלך “לובי”, מה המילה הזו מבטאת מבחינתך?

ת. חלק חשוב ואפילו עיקרי בהצלחה בחיים, הוא להיות בסביבה הנכונה. מאמן צריך להיות בסביבה של מאמנים, דיין צריך להיות בסביבה של דיינים, איש עסקים בסביבה של אנשי עסקים, מנהל בסביבה של מנהלים וכן הלאה.כשאתה בסביבה הנכונה (הלובי) שלך, אתה במיטבך. אתה לפתע שומע כיווני חשיבה חדשים, הגדרות תואמות למה שאתה עושה, פוגש אנשים חדשים – שאפתניים ומצליחנים בדיוק כמוך ולומד מהם רבות. כמו כן אתה מעניק את הכישורים והיכולות שלך לסביבה. אתה בעצם מגדיר מחדש את מי שאתה כל הזמן.זהו אחד הכלים שאני נותן לך. הסביבה של אנשים כמוך. אנשים נפלאים שמחפשים מחדש את דרכם בחיים האישיים והכלכליים. זה מסייע רבות במיקוד המחשבה והמטרה, וביישומה. בלובי שלכם תמיד נעים להיות, תבנו אותו!בואו ללובי ותלמדו איך להקים לעצמכם את הלובי שלכם. כשאתה בלובי אתה במיטבך…

Enter your text here…

שיחת ייעוץ במתנה

שיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו לגילוי הצעד הבא שלכם לפריצה אישית וכלכלית

מלאו את הפרטים שלכם ונדבר