לוגו-ברוך-פייגר

תכיר את עצמך. תכשיר את עצמך. תתפרנסברוך פייגר | יצירת הכנסות מהמנוע הפנימי שלך.

משאיפות, להכנסות!

הגדלת הכנסות מהמנוע הפנימי שלךברוך פייגר | מנהל מרכז הלמידה מבית ‘מסילה’ – תחום הגדלת הכנסות

הקורס שילמד אותך מאל”ף ועד ת”ו, איך לעסוק במה שאתה הכי אוהב וחולם לעשות ואיך תוכל להתפרנס מכך בכבוד וברווח הלכה למעשה.

בתוך עמי אני יושב ורואה שוב ושוב עד כמה אנשים נפלאים ממש, מונעים מעצמם במו ידיהם את ההצלחה.הכאב אפילו גדול יותר, כי ההצלחה בעצם מצויה כבר בתוכנו ולא מניחה לנו להתעלם ממנה. קול פנימי זועק ולא מרפה: “תהיה אתה! תביא לידי ביטוי את המתנה המיוחדת שלך, תוציא את עצמך סוף סוף מהכוח אל הפועל!” ואילו אתה לא באמת מקשיב לו. מתעלם, בורח, מעסיק את עצמך באלף ואחד דברים אחרים. אבל למזלך, הקול הפנימי הזה לא מתכוון לעזוב אותך אי פעם. הוא לא ירפה ממך, עד שתחייה את התפקיד בעבורו הגעת לכאן. עד שתחיה את הייעוד שלך במלואו.

ולמה כל כך קשה להקשיב לכוח האדיר הזה? הכוח שמבקש לצאת מהכוח אל הפועל?כי יש קול אחר בתוכינו שצועק מכנגד: ש”כסף בא מעבודה קשה” ו”מה שבא בקלות הולך בקלות”, “שחלומות לחוד ומעשים לחוד”, ש”אם אתה נהנה מזה, לא תוכל להתפרנס מזה” ועוד כהנה וכהנה סיסמאות מסיסמאות שונות, שמטרפדות כל שמץ של חשיבה יצירתית או שביב של אומץ להעיז וללכת בעקבות החלום.

חלומות, הם בדיוק מה שאתה צריך!

אני מניח שאתה עומד להיות ספקן בקשר למה שאני רוצה לגלות לך, אבל מדובר בסוד יקר ערך, שלי, באופן אישי, לקח מספר שנים לגלות, והוא – שישנו קשר הדוק וישיר, בין מידת ההצלחה החומרית שלך, קרי– כמה כסף תרוויח בסוף כל חודש, לבין תחושת הסיפוק וההגשמה שלך ממה שאתה עושה, קרי, ייעוד, מהות, שליחות, סגולה או כל מילה דומה!

כלומר, אם עד היום החזקת בגישה המקובלת של “אין ברירה, אני חייב להביא פרנסה הביתה, אז אני לוקח מה שיש” (הגישה הריאקטיבית-לא יוזמתית) , כדאי שתדע שזו הדרך הבטוחה ביותר להנציח את העניות שלך, כך שלעולם לא תצליח להתרומם ולהכניס באמת את מה שאתה שווה.

אני יודע שזה הפוך ממה שאתה רגיל לשמוע. אני יודע שזה מנוגד אפילו לכל מה שתמיד חבריך הקרובים (דווקא הקרובים מאוד-שכל כך דואגים “להצלחתך”) הטיפו לך. אבל אני מוכרח לומר לך, שלא רק שאפשר להתפרנס מחלומות, אלא אם יש בידיך את המידע הנכון בזמן הנכון, חלומות הם בדיוק מה שאתה צריך כדי לעלות על המסלול הבטוח לפרנסה ועצמאות כלכלית. לא מגיע לך פחות מזה!

מציאת הייעוד האישי, לצד הדרך המעשית להתפרנס מכך

מאז ומתמיד שאפתי לעזור לאנשים לממש את החלום שלהם, ועם השנים ולימודי האימון בהם הוסמכתי, בתוספת הקורסים המובילים בישראל ובעולם המנטורינג בהם התנסיתי, דייקתי את השאיפה שלי ומיקדתי אותה בסיוע במציאת הייעוד העסקי לצד הדרך המעשית להתפרנס מכך. והאמת? שכשומר מצוות לא הייתי צריך ללכת רחוק. מספיק ללמוד בספר הביטחון שער ה…. שהקב”ה טבע באדם משיכה והשתוקקות לתחום מסוים, ממנו הוא עתיד להתפרנס.

על הבסיס הזה ערכתי את המסע האישי שלי, ועל הבסיס הזה אני עומד להציע לך תוכנית, שעתידה לשנות את חייך מהקצה לקצה.

לברוך פייגר היקראני חייב להביע את רגשותי אחרי ההיכרות איתך שזכיתי מיד לקבל תובנות פשוט מדהימותואני אומר כל יום תודה לה’ על הזכות להכיר אותךשינית לי את החיים ופתחת לי אפיקים מדהימיםואני יכול לומר ש50 אלף זה יעד קטן בשבילי

א. י.מודיעין

 

אז מה אני מציע לך בעצם? אני מזמין אותך לתת לעצמך סיכוי אדיר לחיים ולהצטרף לקורס היחיד מסוגו, קורס שעומד להפוך את הכישורים, הכישרונות ולא פחות מכך גם השאיפות שלך, למקור פרנסה עיקרי, מספק, מלהיב ולא פחות מכך גם מניב!עיסוק שיהיה לך כיף לקום בשבילו בבוקר, להרגיש שאתה עושה משהו בעל ערך ומשמעות, שיש לעשייה שלך כוח השפעה בעולם ושאתה מסוגל לפרנס משפחה ולחתן ילדים באמצעותו.

יתכן וזה נשמע לך מופרך מדי, טוב מדי, אבל עם מציאות אי אפשר להתווכח, ובו עיני זכיתי ללוות לא אדם/עסק אחד וגם לא שניים, שבאמצעות התוכן של הקורס הזה פרשו כנפיים ומצליחים ברוך ה’.

איך הקורס בנוי?

החלק האינטנסיבי של הקורס, בנוי מארבעה מודולים ומאפשר למשתתף לעבור תהליך הדרגתי, גם בתחום המעשי אך גם בתחום התודעה, תוך פיתוח תבניות חשיבה חדשות וגיוס משאבים לחולל את השינוי.

שלב 1 – “מהו הייעוד שלי?”

שלב 2 – “מדברים במספרים

שלב 3 – “תוכנית פעולה”

שלב 4 – “מסטרמיינד חודשי”

אל הרב ברוך פייגר שלום וברכה!קודם כל אני מוכרח להגיד לך שהסדנא הזאת לא תצא לי מהעצמות לעולם (אני מקווה…) הידע העצום, המעוף והחשיבה קדימה, צורת ההגשה, ההתמקדות במטרה יחד עם הגמישות הנדרשת ועוד הרבה הרבה…יש בקורס הרבה מעבר ממה שיכולתי לדמיין… יישר כח!

י.פ. ב”ב

למי הקורס לא מתאים?

אם אתה אוהב הצלחות מיידיות ואין לך סבלנות לתהליך.אם אתה מעדיף להאשים את הנסיבות במקום לקחת אחריות על חייך.אם אתה מבין שהדרך להצלחה רצופה לפעמים בכישלון.אם הפחד שלך מכישלון חזק יותר מהתשוקה להצלחה.אם אתה אוהב לדבר הרבה ולעשות מעט.אם אתה שונא להתאמץ, לתרגל ולהשקיע בלימוד גישה חדשה.

כנראה שהקורס הזה לא ממש מתאים לך. אולי נחוץ לך זמן נוסף להבשלה

למי זה כן מתאים?

אם אתה מאמין שיש לך שליחות/מתנה לעולם, ובא לך ללמוד איך להתפרנס מזה.אם אתה מבין שעבודה קשה, השקעה והתמסרות, הן בסיס להצלחה.אם אתה מוכן לקחת אחריות מלאה על נסיבות חייך ויחד איתן להתקדם ולנצח.אם אתה מתכוון לבוא, לשמוע ולקחת חלק פעיל בלמידה ובהתרחשות.אם אתה מבין שהדרך להצלחה רצופה לפעמים בכישלון.אם הדחף שלך להצלחה, חזק יותר מהפחד שלך מכישלון.אם אתה אוהב לדבר הרבה (או מעט) ולעשות הרבה!

כנראה שהקורס הזה ממש תפור אליך ולא נותר לך אלא למלא את שאלון ההכרות ולשלוח אלי לבדיקת התאמתך.

וכמה זה עולה לך?

עלות השתתפות בקורס “משאיפות להכנסות” כולל 14 מפגשים פרונטאליים,כולל ארבעה שלבים מקיפים

עומד על סך 7,200 ש”ח,או 600X12 שקלים בסך הכל!

בנוסף, אתם מקבלים ממני בונוסים בשווי כולל של 2150 ₪, ללא תשלום:

1. מפגש מאסטרמיינד (קבוצת מיקוד אישי ועסקי) שיעזרו לכם למקד את שאיפותיכם ואת הפעולות נכונות לאורך זמן,בשווי 120 ₪ – חינם!
2. שיחה עם גרפולוג שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עוד בטרם נדרשות פעולות, לפי היכולות האישיים והגדרת ה”אני” שלכם. בשווי 420 ₪ – חינם!
3. מפגש אחד על אחד למשך שעתיים להתאמה וביטוי אישי. בשווי 1600 ש”ח – חינם!

לפרטים נוספים והפעלת המנוע הפנימי שלך:02-67-1000-5

“תודה רבה!היה ממש מרתק ומעניין, היה משוב בסוף הערב והמשוב היה חיובי ביותר!

קיבלנו הרבה פידבקים שהיה מוצלח, וחבל שלא היה למרצה עוד כמה דק’ לדבר – כי היה מאד מעניין וחשוב!”

ת. בית שמש

שאלות ותשובות נפוצות על הקורס

1. האם יש אחריות להצלחה מהקורס?

בודאי. אם קראת את הכל עד עכשיו ומצאת את עצמך ברשימת המתאימים לקורס, אני לוקח אחריות על תוצאות חיוביות.בגלל שאני כל כך בטוח בהצלחתך, אני נותן לך 2 אופציות לאחריות על הקורס.
אחריות מס’ 1. היית שני שיעורים ולא נהנית? קבל את כספך בחזרה.
אחריות מס’ 2. עברת את הקורס, ביצעת את שיעורי הבית ולא מצאת את עצמך מתקדם? תוכל להיכנס לקורס הבא ללא עלות.

2. מתי אוכל לראות את התוצאות?

תוך שנה מסיום הקורס, בעבודה נכונה, אתה אמור להיות בתוך התוצאה המצויינת.

3. האם ניתן ללמוד את הקורס מהבית?

כרגע לא. בעתיד כן.
במידה ותירשם לקבלת המסרים ממני כאן, תוכל להתעדכן מתי יעלה הקורס הדיגיטלי לאוויר.

4. מה בנוגע לעזרה במציאת עבודה, אתה מסייע בנושא?

כל החברים הקרובים אליך יסייעו לך במציאת העבודה, כולל אני, ברגע שרק תדע מה בדיוק אתה רוצה לעשות וכמה אתה רוצה להרוויח.

5. האם ניתן לפגוש אותך באופן אישי ולא רק דרך הקורס?

במקרים מסוימים – כן.
מהניסיון שלי רוב האנשים צריכים את הפלטפורמה של הקורס שאגב, כוללת גם מפגשים אישיים.

6. האם אתה עושה את הקורס גם באופן פרטי או רק דרך מרכז הלמידה של מסילה?

לא. הקורסים מתקיימים רק דרך מרכז הלמידה של מסילה. הגב החזק שנותן ארגון ותיק, בעל ניסיון וסניפים בכל רחבי העולם, לעולם לא ישתווה לקורס של אדם פרטי, מומחה ועתיר ניסיון ככל שיהיה.

7. מה זה בעצם מרכז הלמידה של מסילה?

בשנה האחרונה ‘מסילה’ פתח בית ספר בשם “מרכז למידה מסילה” שתחת המטרייה שלו מתקיימים קורסים במגוון נושאים הקשורים למעוף ותאוצה בהכנסות וכלכלת הבית.

מה המשתתפים חושבים על הקורס:

***

“ר’ ברוך הוא בחור כשרוני ותקשורתי, מקצועי ביותר שליווה מאות אנשים בהצלחה, עבר קורסים בתחומים רבים והוא עשיר בידע ורב כוחו באימון.”

ישראל גוטמןמנהל תחום כלכלת משפחה ב’מסילה’

“תודה רבה! היה ממש מרתק ומעניין, היה משוב בסוף הערב והמשוב היה חיובי ביותר!קיבלנו הרבה פידבקים שהיה מוצלח, וחבל שלא היה למרצה עוד כמה דק’ לדבר – כי היה מאד מעניין וחשוב!”

עיתון בענייניםבית שמש

“כבוד ידידי ר’ ברוך הי”ודווקא מכיון שאני כותב את זה יום אחרי, אני כותב אחרי מחשבה והעמקה.

הייצוג אתמול היה מרשים, הרושם היה שאתה שח ובקי בחומר מבלי למצמץ, הצלחת לרתק ולהחזיק את הקהל ולנווט בכישרון ובחכמה גם את ה”בעייתיים” לכיוון שלך, ומצד שני ראו גם שיותר ממה שהעגל רוצה לינוק הפרה רוצה להניק.

אין לי שום אינטרס או דחף להתחנף, זה פשוט היה מרשים, ומן הסתם ראית שהקהל ישב פעורי פה כשהבהרת את הדברים באופן המקצועי ביותר, ונכון, לא על כל דבר צריכים לקבל מענה מיידי כעין זבנג וגמרנו.

אין לי מה להוסיף.

כה לחי ! עלה והצלח! והקב”ה יהא בעזרך.”

יעקב יהושע גרוס

אתה מוזמן עכשיו להירשם כאן ונחזור אליך עם פרטים על הקורס

שיחת ייעוץ במתנה

שיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו לגילוי הצעד הבא שלכם לפריצה אישית וכלכלית

מלאו את הפרטים שלכם ונדבר