קצת עלי

בס"ד

נעים להכיר, שמי ברוך פייגר, בן 36, אב לשישה מתוקים, יליד ירושלים ובוגר ישיבות.

בגיל 24 עלו לי הרבה שאלות כמו מימוש עצמי, פרנסה בריווח, איך זה הולך ביחד אם בכלל, ומה הייעוד שלי בחיים.

לאחר התייעצות עם רבותיי ומחשבה עמוקה עם עצמי, הבנתי שהשליחות שלי בעולם היא לסייע ולעזור לאנשים להתפרנס בכבוד תוך שמירה על חיי תורה מלאים ומימוש עצמי.

הצעד הראשון שעשיתי הוא ללמוד את הנושאים הרלוונטיים לתחומים בהם רציתי לעסוק. למדתי מהטובים ביותר.

הדבר הראשון שלמדתי, ככיוון לכל חיי הייעוץ אותם יידעתי לעצמי, הוא ייעוץ תורני. חשוב מאוד למצוא את השילוב התורני בין חובת האדם בעולמו לבין רצונו לחיות מתוך סיפוק ומימוש עצמי ולהתפרנס בכבוד.

בנוסף למדתי את יסודות האימון מצביקה עידן, יוסי קריכלי, רן קוונץ דוד פנחס טוורסקי ועוד רבים וטובים; את בניית התשתית העסקית מתוך תחושת שליחות מאת אמיר הרדוף, ערן שטרן, מוטי סחראי, שוקי הס; ואת עולם השקעות הנדל"ן בקורסים מקצועיים כמו הקורס של אילן מיכאלי, חיים לוי ועוד. בנוסף עברתי הכשרות רלוונטיות נוספות כמו קורס מנחים לתעסוקה מטעם ג'וינט ישראל וקורס מימון בנקאי לעיסקאות גדולות.

אחד הדברים המשמעותיים שגיליתי במהלך תקופת לימודיי היא שהאנשים המצליחים ביותר אינם בהכרח המוכשרים ביותר. האנשים המצליחים ביותר שפגשתי הם אלו שעובדים מתוך תחושת שליחות ופועלים מהמקום האמיתי שבו הם מממשים את הפוטנציאל האישי שלהם. עד אז חשבתי שהכסף הגדול מגיע מדברים גדולים כמו משרה ניהולית, השקעות נדל"ן, הקמת עסק ועיסקאות גדולות. גיליתי שהרבה יותר מצליח מלהיות גדול, זה פשוט להיות אתה.

החוויה הראשונה שחויתי בעולם העסקים עוד טרם לימודיי, היתה עיסקה גדולה ומבטיחה כמו הרבה עיסקאות שמסתובבות בשוק אצל אברכי הכולל שיש להם כמה שקלים בצד. העיסקה היתה מאוד מפתה ובעיניי חסרות הניסיון היא נשמעה לי כהזדמנות פז. סופו של הסיפור ידוע לכם בטח מראש. כמובן שהעיסקה נפלה ואני נשארתי עם חור כמה עשרות אלפי שקלים בכיס.

ניסיון זה לימד אותי על בשרי שהכסף הגדול לא באמת יגיע מ"לקחת סיכונים", אלא להבין מהם הסיכונים, ולהחליט בדעה צלולה האם אני מוכן להסתכן בצורה הזו.

אם אתה באמת חושב שעיסקאות גדולות זה הייעוד שלך בחיים, וזה מה שאתה אוהב לעשות – לך על זה! אבל דע לפני זה לאן אתה נכנס, קבע יעדים מדידים מראש, למד היטב את השוק ותתחיל לעבוד ולהרויח.

מתנה בשבילך

הסודות להגדלת הכנסות בדרך שמתאימה לכישורים שלך

המדריך שיעזור לך לגלות את כל הסודות האמיתיים כדי שתוכל להתחיל את החיים הכלכליים מבוססי השליחות שלך בעצמך. חופשי להחליט, חופשי לבצע!

הרעיון העיקרי שאותו אימצתי בחיים בנוי מארבעה שלבים פשוטים:

  1. הכר היטב את היכולות שלך
  2. קבע יעד מספרי ברור
  3. שיווק עצמי, לספר נכון את מה שיש לך להציע
  4. תחזק את זה כל הזמן

גם הצורה שבה התחלתי לעשות כסף מכל מה שאני יודע לעשות ואוהב לעשות היא פשוטה מאוד. התחלתי לספר לכל מי שאני מכיר (וגם מי שאני לא מכיר ) מה אני עושה, וכך התחילו להפנות אליי לקוחות. לזה אני קורא "שיווק עצמי". זה לא עולה כסף, פשוט צריך לעשות את זה.

אחרי למעלה מחמש שנים בתחום, ומאות אנשים שעזרתי להם לממש את הייעוד שלהם בחיים וגם להרוויח ממנו, התחלתי לנהל את מרכז הלמידה של "מסילה" להגדלת הכנסות. במסילה אני יכול לעזור להרבה יותר אנשים בו זמנית, יש לי את הפלטפורמה שלהם ואת כל מה שארגון עולמי ומבוסס יכול לתת.

אם גם אתה מעוניין להצטרף לקורסים שלי במרכז הלמידה מבית מסילה, ולהרוויח "שכר ראוי" מהשליחות שלך בחיים, אתה מוזמן ליצור איתי קשר כאן.

אתה מוזמן גם לקבל ממני חוברת (מדריך אינטרנטי) להגדלת הכנסות אותו אני מעניק בחינם למי שמתעניין בנושא ורוצה להגדיל את ההכנסות שלו. להורדת המדריך לחץ כאן עכשו. הוא לגמרי בחינם!

דילוג לתוכן